Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Fryburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Fryburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Fryburg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Fryburg
Wynajem Aut Fryburg

Fryburg (niem. Freiburg im Üechtland) znajduje się w zachodniej części Szwajcarii – w połowie drogi między Genewie i Zurychu. Miasto, które jest dwujęzyczny (francuski i niemiecki), jest stolicą kantonu o tej samej nazwie. Fryburg to grunnagt w 1157 – i obecnie ma ok.. 34.000 mieszkańców.

Główną atrakcją jest stary Fryburg centrum miasta, które podobnie jak Altstadt w stolicy kraju, Bernie zachowało średniowieczny charakter w nienaruszonym murów miejskich.  Wiele budynków pochodzi w 1500. Niektóre z nich są także starsze, w tym Katedra Świętego Mikołaja, który został zapoczątkowany w 1238

W przeciwnym razie, Ratusz Staromiejski w czerwonego piaskowca został wymieniony wśród zabytków architektury. Stare miasto jest malowniczo położony na półwyspie w rzece Sarin.

Najbliższe międzynarodowe lotniska, Aéroport Genewa Cointrin (138 km na południowy zachód od Fryburg) i Flughafen Zürich (155 km na północny wschód od Fryburga.