Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut St Gallen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. St Gallen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

St Gallen – Podręcznik

Wynajem Samochodów St Gallen

Wynajem Aut St Gallen

Gallen znajduje się w północno-wschodniej części Szwajcarii i jest jednym z największych miast w kraju, z 74.900 mieszkańców (2008).Założona w 600S, i ma kilka kulturalnych i historycznych miejsc. Ponadto, Sankt Gallen jest ważnym węzłem komunikacyjnym.

Gallen położony jest w dolinie na 700 metrów – z zakresu Appenzell górskich w okolicy. Najwyższym punktem jest szczyt Säntis w 2502 m. Istnieją dobre warunki do rekreacji na świeżym powietrzu w górach, i można wybrać się kolejką linową do Säntis z Schwägalp.

Największą atrakcją turystyczną w Sankt Gallen jest katolicka katedra „Stiftskirche Sankt Gallen” z 1755 roku. W latach 1766 – 1805 kościół klasztorny kościół św Gallen klasztoru. Kościół jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Inne atrakcje miasta to Muzeum włókiennictwa, historyczne i etnograficzne Muzeum, Muzeum Sztuki i Muzeum Historii Naturalnej.

Miasto posiada własne lotnisko – St Gallen-Altenrheim lotniska – z ograniczoną lotów. Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Zurich Airport , położony 89 km na zachód od Sankt Gallen.

polski