Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lugano

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lugano – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lugano – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lugano
Wynajem Aut Lugano

Lugano znajduje się w południowej Szwajcarii, przy granicy z Włochy – włoskojęzycznych kantonie Ticino.Miasta – co 53.000 mieszkańców – również znajduje się na południe od Alp, jezioro Lago di Lugano.

Lugano to popularny kurort, który nie jest tylko ze względu na bliskość pięknej Lago di Lugano – i ciepłe, słoneczne lata tutaj. Średnia temperatura wody w jeziorze jest to od 19 do 24 stopni C, i pięknych plaż – w przypadku hoteli i restauracji w pobliżu – wydaje się bardzo atrakcyjny dla wielu turystów. Więc wiele możliwości wycieczki statkiem po jeziorze.

Spośród zabytków architektury w mieście, sam musi być szczególnie Katedra San Lorenzo z 1400 wymienione. I od wielu muzeów Lugano, Museo delle są Kultury w wyjątkowej sytuacji. Został otwarty w 1998 roku w pięknym domu byłej posiadłości, która jest malowniczo położony tuż przy nabrzeżu.

Lugano Airport jest mniejsze lotniska, na obrzeżach miasta, które posiada międzynarodową regularnego ruchu lotniczego – w tym do niektórych miejsc we Włoszech,Francji, Niemiec i Anglii.