Wynajem Samochodów Włochy

Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Włochy

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Włochy – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Włochy – Podręcznik

Wynajem Samochodów Włochy

Wynajem Aut Włochy

Włochy (60 mln mieszkańców w 2010 r.) znajduje się w południowej Europie – szczególnie na Morzu Śródziemnym – i składa się z półwyspu włoskiego, a duże wyspySycylii i Sardynii .W kraju wybrzeża nad Morzem Jońskim, Terre Morza, Adriatyku i Morza Liguryjskiego (z których wszystkie są sidehav do Morza Śródziemnego).

granic Włochy Austria , Francja , Szwajcaria i Słowenia .Niepodległe państwa San Marino i Watykan są enklawy w kraju.

Kontynentalną częścią Włoch jest górzyste z Alp na północy, południu dolinie Padu Alp i gór Apeninów z północy na południe. Najwyższym szczytem jest Mont Blanc (Monte Bianco), z siedzibą we Włoszech i Francji (4808 m). Istnieje również kilka dużych wulkanów we Włoszech. Najbardziej znanym jest wulkan Etna i Wezuwiusz.

Itala ma alpejskiego klimatu w obszarach górskich, ale w inny sposób, kraj ten w dużej mierze klimat śródziemnomorski – szczególnie w południe.

Włochy są znane ze swojej sztuki, jedzenie, historii i kultury – i kraju przyjmującego 43000000 międzynarodowych gości rocznie.Najbardziej popularną atrakcją jest Koloseum ( w Rzymie ) i ruinach Pompei (stare miasto położone na południe od Neapolu)

Najczęściej odwiedzanych miast w Włoszech Rzym , Mediolan , Wenecja , Florencja , Neapol , Palermo i Werona .

Stolicy Rzym ma 2,7 milionów mieszkańców i znajduje się w centrum kraju – 24 km na wschód od Morza Tyrreńskiego.Rzym ma wiele atrakcji, a Stare Miasto jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Główne lotnisko międzynarodowe we Włoszech jest Aeroporto di Rzym – Fiumicino (zwany także „Leonardo da Vinci – Fiumicino Airport”) , który znajduje się 35 km pozaRzym .

Taniwynajemaut.pl jest jednym z najbardziej zróżnicowanych wynajem samochodów we Włoszech. Wszystkie ceny na wynajem samochodów we Włoszech obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, nielimitowaną liczbę kilometrów, nawet ubezpieczenia gospodarcze, ubezpieczenia kradzieży i jakiegokolwiek podatku lotniska.

polski