Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Chiavari

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Chiavari – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Chiavari – Podręcznik

Wynajem Samochodów Chiavari
Wynajem Aut Chiavari

Chiavari należy do prowincji Genua i znajduje się na włoskiej riwierze. Miasto położone jest w regionie Liguria, który znajduje się w północno-zachodnich Włoszech, w pobliżu miejsca, gdzie ziemia zaczyna się rozciągać do Morza Śródziemnego.Jest to około 40 km do Genui, a następnie wzdłuż wybrzeża w kierunku zachodnim, można dojść do Nicei we Francji po ok. 230 km. Chiavari znajduje się przy ujściu rzeki Entella i ludności mierzone są w prawie 30 000 (2007).

Ze względu na swoje piękne położenie, Chiavari przede wszystkim doskonałą miejsce dla tych, niedz poszukiwanie i plaż. Także stare miasto warto odwiedzić dla zabytkowych budynków, niektóre sięgają 1200, w tym kościele San Salvatore di Levante. Katedra została zbudowana w 1600 i Castello Chiavari jest fort, który został zbudowany w 1100S. Istnieje kilka muzeów miasta jak Muzeum Archeologiczne, Muzeum Sztuki i Muzeum Morza.

Lotniska Genoa Cristoforo Colombo znajduje się ok. 50 km na zachód od Chiavari.