Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Genua Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Genua Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Genua Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Genua Lotnisko
Wynajem Aut Genua Lotnisko

Genua jest miastem w regionie Liguria, w północnych Włoszech. Miasto położone jest między morzem i Apeniny. Genoa jest szóstym miastem Włoch z 610.000 mieszkańców.   Jego lokalizacja na czele   Genovagulfen, jak również doskonałe połączenia drogowe i kolejowe sprawił, że miasto stało się największym portem morskim na Włochy.Stąd jest ropociąg do Niemiec.

Old Town usytuowany jest w obrębie starego portu i wąskich uliczek i wysokich budynków. 15-kilometrowy mur miejski z 1600 otaczających miasto. W starym mieście Katedra San Lorenzo, który został zapoczątkowany w 958 Katedra ma kopułą renesansowy artysta Galeazzo Alessi. Genoa również takich atrakcji jak Muzeum Palazzo Bianco,   Dożów zamieszkania, Palazzo Ducale i Bazyliki Santa Maria di Carignano, który rozpoczął się w 1552 roku.Jest także największym w Europie akwarium. Genoa do trzech kolejek linowych i wind, i jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania włoskiej riwierze, jak Portofino i Cinque Terre.

Aeroporto di Genua – Cristoforo Colombo znajduje się sześć mil na zachód od centrum Genui.