Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Neapol Capodichino Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Neapol Capodichino Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Neapol Capodichino Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Neapol Capodichino Lotnisko
Wynajem Aut Neapol Capodichino Lotnisko

Lotniska Neapol (NAP) znajduje się 7 km na północ, północny-wschód od Neapolu. Istnieją dobre połączenie autobusowe pomiędzy lotniskiem i Neapolu. Nowy system metra, która połączy lotnisko z Neapolu zakończenie planowane jest do roku 2011. Jest to dobry wybór firm wynajmu samochodów na lotnisku: Avis, Europcar, Budget, Dollar, Locauto, Hertz, Sycylia-by-Car, Maggiore, Sixt i Targa Rent.

5642267 osób odwiedziło lotniska Neapol w 2008 roku. Posiada dwa terminale Terminal 2 jest używany jedynie do lotów czarterowych i znajduje się w pewnej odległości od terminala 1 19 różnych linii lotniczych latających do 19 różnych międzynarodowych portów lotniczych w Europie z lotniska Neapol.

Neapol Lotnisko ma dobry wybór około 20 sklepów, z wolna od podatku do produktów lokalnych, a ok. 10 barów, kawiarni i restauracji. Posiada również medycznych, centrum biznesowo-konferencyjnego i bank. Lotnisko posiada nowy hotel, zlokalizowany na międzynarodowych przylotów terminalu, Charming International Hotel.