Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Neapol

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Neapol – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Neapol – Podręcznik

Wynajem Samochodów Neapol
Wynajem Aut Neapol

Neapol jest trzecim co do wielkości miasto we Włoszech, położony w Kampanii w Neapolu Bay. Vesuvius wulkanicznego stożka jest na wschód od Neapolu. Miasto ma milion mieszkańców w centrum miasta, a trzy miliony z przedmieścia. piękne położenie w Neapolu i bliskość wyspy Capri, jak czyni popularną atrakcją turystyczną.

Neapol jest znany jako pizza rodzinnym mieście. Oryginalna pizza, pizza margherita, pochodzi z pomidorami, bazylią i świeżego sera mozzarella.   Oprócz żywności, Neapol kilka pięknych budynków, opery Teatro San Carlo   Palazzo Reale, gdzie większość włoskich mistrzów są reprezentowane.Neapol ma kilka katakumbach na północ od miasta, ok.. 500 kościołów. Muzeum Archeologiczne Nazional jest jednym z najlepszych w Europie kolekcji klasycznej rzeźby z ustaleniami z Pompei, w Museu Nazionale jest renesansowe i barokowe obrazy znanych artystów. Miasto ma piękne parki i oferuje doskonałe snorkeling i nurkowanie w Zatoce Neapolitańskiej.

Międzynarodowego lotniska Capodichino znajduje się na północ od miasta, sześć mil od centrum Neapolu.