Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Bolonia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bolonia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bolonia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bolonia

Wynajem Aut Bolonia

Bolonia to miasto w północnych Włoszech , na południowy zachód od Wenecji i na północ od Florencji .Bolonia jest stolicą regionu Emilia-Romagna, położone na równinie u ujścia Apeniny. Bolonia jest siódmym co do wielkości miasto Włoch 370.000 mieszkańców. Miasto jest ważnym węzłem kolejowym i drogowym.

Bolonia jest na całym świecie słynie z kuchni: la cucina Bolognese, i uważany jest za Włochy mathovedstad. Sąd alla spaghetti bolognese, makaron z mięsem, chodź tutaj.Miasto słynie również z jej prawem, i wydziałów medycznych, a także jeden z najstarszych uniwersytetów w Europie od 1119. Bolonia słynie również dwie wieże iwsparty Garisenda Asinelli, licząc od 1100S.Miasto ma wiele wspaniałych kościołów, w tym Katedra San Pietro i San Petronio gotyckim, rozpoczęto w 1390, i zakończyła pierwszy 1659. Ma wspaniały portal wejściowy rzeźbiarza Jacopo della Quercia. muzeum Bolonia pojazdów z Ducati, Ferrarri i Lamborghini.   W czerwcu organizuje Bolonia Film Festival.

Guglielmo Marconi (Bolonia) Lotnisko znajduje się sześć mil poza Bolonia.

polski