Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Madryt

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Madryt – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Madryt – Podręcznik

Wynajem Samochodów Madryt
Wynajem Aut Madryt

Madryt jest stolicą Hiszpanii, ma 3,2 mln mieszkańców (2007).Tak więc, jest jednym z największych miast w Europie. Madryt jest we wnętrzu, i gorące, suche lata i chłodne zimy.

Locus Madrytu tętniącego życiem placu na placu, „Puerto del Sol.” (Solporten). Pierwotnie był to brama w murze otaczającym Madrycie w 1400. Później strona była rynku.Od „Puerto del Sol” to 9 ulic, w tym Calle de Alcalá jest najdłuższa ulica w Madrycie, na słynny Łuk triumfalny i fontanna Cibeles. Inne atrakcje w stolicy Retiro Park – jednego z największych parków i najpiękniejszych Madryt, Museo del Prado – słynnego Muzeum Sztuki i Palacio Real – Pałac Królewski. Wizyta na arenie walki byków Las Ventas jest również warto odwiedzić. Tutaj jest miejsce dla 25.000 widzów! Sezon dla byków trwa od marca do października.

W przeciwnym razie, Madryt oferuje ogromne możliwości handlowe, zwłaszcza w Gran Via. Miasto posiada również wiele tętniących życiem klubów nocnych klubów, pubów i restauracji.

Lotnisko w Madrycie znajduje się 12 km na północny wschód od centrum miasta i jest nazywany lotniska Barajas.