Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Wenecja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Wenecja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Wenecja – Podręcznik

Wynajem Samochodów Wenecja

Wynajem Aut Wenecja

Wenecja znajduje się na archipelagu na czele Morza Adriatyckiego na północ kraju. Wenecja jest stolicą regionu Veneto. Miasto jest podzielony kilku kanałach. 270.000 mieszkańców żyje w Wenecji (2009).

Wenecja jest na całym świecie słynie z kanałów i gondoli, i jest jednym z największych na świecie atrakcji turystycznych. Roczne ok. wizyt. 13-15 milion miasta. Wenecja jest również znany Venice International Film   Festiwal odbędzie się w Lido co roku.Nie pozostaje również Biennale Sztuki w Wenecji razie co drugi rok.Glassfabrikasjonen w Murano i Burano koronki przemysłu jest również znana. Miasto, miasto muzeów Civico Correr i Gallerie dell’Accademia, a także kilka zabytkowych budynków. Wzdłuż Canal Grande jest ponad 200 pałaców z 1100S i 1700, a na koniec Piazza San Marco jest Piazza San Marco z Pałacu Dożów. Goście mogą wybrać się na przejażdżkę gondolą po kanałach 40 km długości w wielu mostów 400. Ponte di Rialto jest najbardziej znany.

Marco Polo Airport Aéroport znajduje się na kontynencie, osiem kilometrów od Wenecji.

Wynajem samochodów w Wenecji zapewnia unikalny i skuteczny sposób na zwiedzanie tego popularnym miejscem turystycznym. Zdziwisz się, niskie ceny wypożyczalni samochodów oraz szeroka gama naszych spróbować naszej wyjątkowej obsłudze wyszukiwarki.

polski