Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Treviso

Czy lubisz zwiedzać nowe miejsca i odkrywać różne atrakcje? Jeśli tak, Treviso powinno znajdować się na górze twojej listy miejsc do zwiedzenia. To piękne miasto z przepięknymi widokami, które cieszą swą atrakcyjnością oko zwiedzającego. Co więcej, istnieje kilka wypożyczalni samochodów w mieście, z których możesz skorzystać. Dzięki temu nie musisz się martwić transportem, aby przemieszczać się w celu zwiedzania zabytków.

Przewodnik po Treviso

Wynajem Samochodów Treviso
Wynajem Aut Treviso

Treviso to miasto leżące w regionie Veneto w północno-wschodnich Włoszech; miasto przecinają kanały rzeczne. Pierwotnie była to rzymska gmina o nazwie Celtic Tarvisium, ale ewoluowała przez lata i obecnie jest stolicą prowincji Treviso. Starożytna historia miasta jest interesująca i skrada serca turystów. Podczas I i II wojny światowej miasto doznało poważnych zniszczeń, ale nadal istnieje kilka budowli z XII wieku. 

W 2017 roku liczba mieszkańców Treviso wynosiła ponad 83 000. Jest na 60 miejscu pod względem zaludnienia we Włoszech i ma dobrze prosperującą gospodarkę. Treviso słynie z produkcji wina. Ponadto jest ważnym ośrodkiem rolniczym i produkcyjnym, w którym produkuje się ryż, chemię, tekstylia i ceramikę. Istnieją również papiernie i inne gałęzie lekkiego przemysłu. Głównym językiem używanym w Treviso jest włoski, ale niektórzy mieszkańcy znają również angielski i inne języki europejskie. 

Treviso ma bogatą kulturę, a ludzie nadal praktykują starożytne tradycje. Miasto jest popularnie nazywane Marca Gioiosa et Amorosa, co oznacza radosną i sympatyczną parafię, ponieważ lokalni ludzie wiedzą, jak cieszyć się życiem. Trevigianisi to miłośnicy sportu. W mieście działa kilka różnych drużyn sportowych. Wśród sportów, które można uprawiać w mieście, są siatkówka, rugby, piłka nożna i jazda na rowerze. W 2008 roku, miasto było miejscem Mistrzostw Świata w kolarstwie przełajowym dla zawodowych kolarzy przełajowych. 

Klimat panujący w Treviso jest umiarkowanym klimatem oceanicznym z łagodnymi różnicami między wzlotami i upadkami. Miasto ma również odpowiednie opady deszczu średnio 947 mm każdego roku, a także umiarkowane nasłonecznienie latem. Grudzień i styczeń są zwykle chłodne w mieście, a średnia wysoka temperatura w tym okresie wynosi 7 stopni Celsjusza. Pod względem wilgotności w Treviso jest kilka wilgotnych miesięcy, a styczeń jest najbardziej mokrym miesiącem (79% wilgotności względnej). 

Zwiedzaj wynajętym samochodem

Jedną z niesamowitych atrakcji turystycznych w Treviso jest katedra, Cattedrale di San Pietro Apostolo. To imponująca konstrukcja, która znajduje się w północnej części miasta. Katedra z XV wieku wygląda jak starożytna rzymska świątynia, a pod nią znajduje się krypta. Zaledwie 2,8 km i 9 minut jazdy od katedry znajduje się Piazza dei Signori, który jest jednym z głównych placów miasta. Na placu znajdują się różne budynki architektonicznie, a na owym placu odbywają się regularnie koncerty i jarmarki. 

Miłośnicy sztuki mogą odwiedzić Museo Bailo zwane także Luigi Bailo Civic Museum. Znajdziesz tutaj różne dzieła sztuki i zbiory archeologiczne z miasta oraz z całego świata. Muzeum znajduje się w północno-zachodnim narożniku miasta, a jego zbiory pochodzą z czasów średniowiecza. Kolejnym elementem krajobrazu Treviso jest Loggia Dei Cavalieri. Jest to budowla przypominająca pawilon, zbudowana na początku XII wieku, w której gromadziła się szlachta miasta. Dojazd z Museo Bailo do Loggii Dei Cavalieri zajmuje 8 minut, a odległość wynosi 3,5 km. 

Villa Emo jest jedną z najbardziej przestronnych willi, zaprojektowanych przez wspaniałego architekta Andreę Palladio. Wnętrze jest usłane jest scenami mitologicznymi i rolniczymi, które sprawiają, oszołomienie wizualne. Możesz również odwiedzić Pescheria (targ rybny), który jest jednym z najstarszych miejsc w mieście. Jest to niewielka wyspa otoczona eleganckimi starymi budynkami, a w rzece znajdują się również rzeźby ryb i syren. Podróż z Villa Emo do Pescheria potrzebujesz 32 minut, aby pokonać 26.7 km, które dzieli te miejsca. 

Lotniska

Treviso ma jedno lotnisko, międzynarodowe lotnisko Treviso, które nazywa się również Aeroporto di Treviso A. Canova. Znajduje się w południowo-zachodniej części miasta i jest używane zarówno przez, wojsko, jak i społeczeństwo cywilne. Popularne miejsca, do których ludzie podróżują z lotniska to: Sewilla, Manchester, Walencja i Paryż Beauvais. 

W Treviso jest kilka wypożyczalni samochodów. Wśród nich należy wymienić: Europcar, Goldcar, Treviso Car Service, Hertz, Leasys, Avis i Budget. Wiele z tych wypożyczalni samochodów to marki międzynarodowe i mają dobrą widoczność online. Możesz zarezerwować samochód na ich stronach internetowych przed dotarciem do miasta. Ułatwi ci to znalezienie wybranego modelu samochodu. 

Przed skorzystaniem z usługi wynajmu samochodu zalecamy zapoznanie się z warunkami umowy. Daje to wgląd w ich wymagania, a także w cennik. Ponadto wiele wypożyczalni samochodów pobiera dodatkowe opłaty za zwrot samochodu później niż oczekiwano. Dlatego zawsze planuj z wyprzedzeniem, na jak długo chcesz samochód, a jeśli wystąpią jakiekolwiek zmiany, poinformuj o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów. 

Ruch drogowy

Jeśli jest coś, czym może pochwalić się Treviso, to jest to zdecydowanie jakość dróg. Miasto ma dobre drogi z wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami np. sygnalizacja świetlna i uliczna. Jeśli chodzi o ograniczenie prędkości, akceptowalne ograniczenie prędkości we Włoszech wynosi 50 km/h dla dróg miejskich, 90 km/h dla dróg poza terenem zabudowanym i 120 km/h dla autostrad. Niemniej jednak zawsze zwracaj uwagę na znaki drogowe, ponieważ ograniczenie prędkości może się różnić na niektórych drogach. 

Treviso ma kilka parkingów w mieście, z których można korzystać podczas pobytu. Koszt parkowania samochodu różni się w zależności od parkingu, ale zwykle wynosi około 1 euro za godzinę. W niektórych częściach miasta znalezienie miejsca parkingowego, może być trudne. Możesz jednak korzystać z miejsc parkingowych na większości ulic w Treviso.