Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Wenecja Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Wenecja Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Wenecja Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Wenecja Lotnisko

Wynajem Aut Wenecja Lotnisko

Lotniska Marco Polo (VCE) znajduje się 8 km na północ od Wenecji .Są to autobusy z lotniska do Wenecji, który jest podłączony do stacji kolejowej w mieście. Firma oferuje Alilaguna łodzi od molo do portu lotniczego do centrum Wenecji. Wypożyczalnia samochodów Firmy Auto Europe, Avis, Europcar, Easycar, Budget, Hertz, Maggiore, Sixt, Thrifty Car Rental, Targa Rent, Włochy samochodem, a Travelcar Locauto interesów wszystkich obecnych na lotnisku.

W 2009 roku 6.717.600 osób odwiedziło lotniska Marco Polo. Ma przeszedł kilka remontów i w 2002 r. otworzył nowy terminal w wielki projekt. Nie ma innego, mniejszego lotniska w pobliżu Wenecji, Treviso wykorzystywane przez tanie linie lotnicze.

Jest to dobry wybór sklepów, wielu specjalistów na lokalnych produktach, na lotniska Marco Polo. Bary, kawiarnie i restauracje znajdują się również wielu, zwłaszcza wiele kawiarni, które oferują włoskie espresso lub cappuccino. Wśród obiektów jest sala modlitewna, centrum biznesowe, bezprzewodowy internet, bankowość, studio masażu i odnowy biologicznej.

polski