Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sondrio

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sondrio – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sondrio – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sondrio
Wynajem Aut Sondrio

Sondrio położony jest w północnej części Włoch i jest stolicą prowincji Sondrio.Miasto należy do północnej Lombardii, która graniczy z Szwajcarią na północy i Sondrio znajduje się około 30 km na południe od granicy.Mallero Rzeka przepływa przez miasto i łączy się z rzeką Adda, na południe od miasta, mając na uwadze, mekka mody w Mediolanie szuka ok. 100 km na południowy zachód. W 2009 r. ludność ponad 20 000

Sondrio jest centrum turystycznym ze względu na położenie w obszarze Valtellina, który jest znany na ciepło, z windą i ser, i jest kolejką aż do wielkiego dźwigu. Miasto jest również słynie z winnic i wina produkowanych tutaj Sassella. Wśród muzeów można odwiedzić Muzeum Sztuki i Historii Valtellina, znajduje się w Palazzo Sassi i innym muzeum historyczne mieści się w starym zamku Masegra.

To trwa około 2 godzin jazdy od Sondrio na międzynarodowe lotnisko w Bergamo Orio al Serio Airport, położony ok.. 45 km poza Milan.