Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Mediolan

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mediolan – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mediolan – Podręcznik

Wynajem Samochodów Mediolan

Wynajem Aut Mediolan

Mediolan jest na temat. 500 km na północny zachód od stolicy Rzymu , między rzekami Ticino i Adda.Mediolan jest drugim co do wielkości miasta i znajduje się w regionie Lombardia, 120 metrów nad poziomem morza. Milan ma 1.260.000 mieszkańców w centrum miasta, 3,8 mln na przedmieściach.

Mediolan jest znany przede wszystkim jako jeden z największych na świecie miast mody, Londyn i Paryż .Jest to mekka dla kupujących. Miasto jest również centrum finansowe, centrum kultury i edukacji. Istnieją liczne kościoły, muzea, galerie sztuki, jeden z największych na świecie opery, Teatro alla Scala (1776-1978), z 3600 miejsc. Pincoteca di Brera jest jednym z najbardziej ważnych Włochy kolekcji sztuki. W Mediolanie można również odwiedzić Zamek Sforzów, który był główną siedzibą krzesło, i ma kilka muzeów i zbiorów sztuki. Milan ma swoje Leonardo da Vinci Muzeum. Duomo jest trzecim największym w Europie, i może pomieścić 40000 osób.

Lotniska lotniska Linate jest dziesięć kilometrów na wschód, podczas gdy Malpensa Aeroporto znajduje się 45 km na północny zachód.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w kilku miejscach w Mediolanie, w tym Milan Airport. W podane ceny są porównywane z kilku dostawców wynajmu samochodów masz gwarancję niskiej ceny. Zamówienie jak najszybciej na najtańsze cenie.

polski