Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Verona

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Verona – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Verona – Podręcznik

Wynajem Samochodów Verona
Wynajem Aut Verona

Verona położony jest 110 km na zachód od Wenecji przez Adige rzeki.Miasto w północnych Włoszech liczy 265.000 mieszkańców (2009).Verona jest strategicznie położony, i przełęcz Brenner jest już od dawna centrum dla ruchu między północnych Włoszech i Europie Środkowej.

Verona ma wiele zbiorów sztuki, muzea i biblioteki oraz centrum kulturalne. Werona słynie meble artystyczne rękodzieła i przemysłu. W mieście produkuje się wino Bardolino, Soave i Valcpolicell i posiada roczną vinmesse. Kilka sztuk Williama Szekspira, które zostały dodane do Werony. Czy być może najbardziej znanych Romeo i Julia. grób Julii mówi się, że w jednym z kościołów miasta. Latem, w tym najważniejszych oper rzymskiego amfiteatru, który jest największym po Koloseum. Jedną z atrakcji miasta   San Zeno Maggiore z 1100S.Verona jest na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Naturalnego.

Catulla Aeroporto jest położony 12 km od centrum Werony.