Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Mediolan Malpensa Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mediolan Malpensa Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mediolan Malpensa Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Mediolan Malpensa Lotnisko
Wynajem Aut Mediolan Malpensa Lotnisko

Mediolańskiego lotniska Malpensa (MPX) znajduje się około 40 km od Mediolanu i jest największym z trzech lotnisk w pobliżu Mediolanu.Jest to możliwe, aby dostać się z lotniska pociągiem i autobusem. Istnieje około 14 różnych Wypożyczalnia samochodów na lotnisku, w tym Avis, Europcar, Budget, Hertz i Maggiore.

W 2007 r. 23.800.000 osób odwiedziło mediolańskiego lotniska Malpensa.Posiada dwa terminale, które są stosunkowo daleko od siebie (Malpensa T1-i T2-North West Malpensa). T1 jest wykorzystywany do regularnych lotów, podczas gdy T2 dla wycieczek czarterowych i tanich podróży. Co dwadzieścia minut jest autobus między terminalami. Jest główną bazą wypadową dla, między innymi, Air Italy, EasyJet i Air One.

Jest to dobry wybór zarówno włoskich butików i kawiarni, barów i restauracji na lotnisko Malpensa, ale cena jest znana jako stosunkowo wysokie. Wśród obiektów jest internet, centrum biznesowe, centrum medyczne oraz banków. Najbliższy hotel, Hotel Villa Malpensa, w odległości 500 m od lotniska.