Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Turyn

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Turyn – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Turyn – Podręcznik

Wynajem Samochodów Turyn

Wynajem Aut Turyn

Turyn jest miastem, 120 km na południowy zachód od Mediolanu , u podnóża Alp.Turyn jest czwartym co do wielkości miasto w Włochy , i to stolica Piemontu.Istnieje 865.000 mieszkańców w samym mieście, a na przedmieściach Turynu ludności wynosi 1,5 mln EUR.

Turyn jest znany jako organizatora zimowych igrzysk olimpijskich w 2006 roku. Jej nazwa pochodzi od celtyckiego słowa Tau znaczenie gór.Turyn słynie z produkcji samochodów. Fiat i Lancia samochodów produkowanych tutaj. Turyn posiada także Muzeum samochód, Museo dell ‚Automobile, które posiada kolekcję ponad 170 samochodów. Zawiera od 1800 roku Formuła 1 samochody do nowszych samochodów sportowych.   Tutaj również silne wermut win. Muzeum Egipskim w Turynie jest uważany za jeden z najważniejszych. Katedra od 1498 pokój czułem Całun Turyński. Miasto ma też kilka drobnych pałace, jak Palazzo Madama i Palazzo Reale kongesottet, oprócz muzeum, kina i kilka galerii sztuki.

Turyn Aeroporto jest położony 15 km od centrum Caselle.

polski