Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cuneo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cuneo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cuneo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cuneo
Wynajem Aut Cuneo

Cuneo jest stolicą prowincji Cuneo, który należy do regionu Piemont, i liczy ok.. 55000 (2009). Region położony jest w północno-zachodniej Włochy i oddzielone od wybrzeża Morza Śródziemnego w regionie Liguria.Cuneo znajduje się na zbiegu rzek Stura i zaprawy w regionie południowo-zachodniego narożnika, i to jest około 90 km na południe od wybrzeża, a nieco ponad 60 km do granicy z Francją na zachodzie.

To przede wszystkim charakter, że przyciąga turystów do Cuneo jako miasto położone u stóp Alp na morzu i wokół miasta jest niewielka, bujne doliny z rzadkich roślin i doskonałe tereny do uprawiania turystyki pieszej. W samym mieście odcinków historycznej dzielnicy na małej powierzchni, podczas gdy reszta charakteryzują się szerokimi ulicami, które są ozdobione drzewa. Istnieje kilka muzeów w Cuneo, w tym muzeum kolejnictwa, muzeum, muzeum sztuki mieści się w budynku pochodzącym z 1300 – i 1400.

Levaldigi Cuneo Lotnisko znajduje się 20 km na północ od miasta.