Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Garda

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Garda – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Garda – Podręcznik

Wynajem Samochodów Garda
Wynajem Aut Garda

Jezioro Garda jest największym jeziorem Włoch i znajduje się w północno-wschodniej części kraju. Chodzi o to, jak daleko na wschód, jak Wenecja w Mediolanie na zachód, i kilka małych miast położonych nad brzegiem jeziora. Rosną oliwki i owoce wokół jeziora, zwłaszcza południowo-zachodnim wybrzeżu jest bujny. Obszar ten jest popularnym celem wycieczek turystycznych i miejscowości Riva del Garda jest jednym z najczęściej odwiedzanych. To miasto leży na północnym brzegu jeziora i liczy ok.15000 (2008).

Riva del Garda został odwiedzony przez turystów od lat 1800 i kilka znanych osobistości, takich jak Friedrich Nietzsche odwiedził miasto. Jest to również stare miasto z wielu zabytków, w tym fort od 1100S, kościół Maria Assunta, które po raz pierwszy wspomniana w dokumentach z 1106

Mediolan Orio al Serio Airport znajduje się międzynarodowe lotnisko położone ok.. 80 km od południowej części jeziora Garda, około 130 km od Riva del Garda.