Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bergamo Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bergamo Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bergamo Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bergamo Lotnisko
Wynajem Aut Bergamo Lotnisko

Lotnisko Bergamo (BGY) oficjalnie nazwany Orio al Serio International Airport, znajduje się mniej niż 4 km od Bergamo i 45 km od Mediolanu. Nie jest dobre połączenie autobusowe między Bergamo i na lotnisko. Z dworca kolejowego w Bergamo jest łatwe, aby przejść do Mediolanu. Wynajem samochodów firmy dostępne w hali przylotów lotniska, Auto Europe, Avis, Europcar, Hertz, Locauto Tirreno, Maggiori i Sixt.

W 2009 roku 7.160.008 osób odwiedziło Bergamo Airport. 12 różnych linii lotniczych na lotnisko, a przede wszystkim tanie linie lotnicze, Ryanair i jest głównym firmy.Milan ma dwa lotniska, które są bliżej miasta, ale wiele też użyć Bergamo Lotnisko w podróży do Mediolanu z powodu niższych cen.

Bergamo Lotnisko znajduje się duży wybór sklepów, możliwe jest kupić mody włoskiej i lokalnych produktów. Istnieje również duży wybór restauracji, gabinety lekarskie, apteki, bankomaty i salonu VIP, który jest otwarty dla wszystkich za dodatkową opłatą. Nie ma hoteli na lotnisko.