Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bergamo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bergamo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bergamo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bergamo
Wynajem Aut Bergamo

Wypożyczanie samochodu jest bardzo popularne w północnych Włoszech i wielu turystów wynajmuje auto już przed podróżą. Rezerwując samochód z wyprzedzeniem, możesz otrzymać typ idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. 

Jeśli przybywasz do Bergamo samolotem, najprościej będzie, jeśli odbierzesz wypożyczony samochód na lotnisku. Bergamo to znakomity punkt startowy dla dłuższych i krótszych wycieczek samochodowych, podczas których odkryjesz uroki północnych Włoch. 

Ogólne informacje o Bergamo

Bergamo znajduje się 50 km (30 mil) na północny wschód od Mediolanu i leży u podnóża Alp. 

W czasach Imperium Rzymskiego miasto nosiło nazwę Bergomum. To piękne miasto leżące w alpejskiej scenerii składa się z dwóch części: położonego na wzgórzu starego miasta, zwanego przez Włochów citta alta, oraz nowej części miasta zwanej citta bassa, która znajduje się niżej. W Bergamo znajdziesz wiele pięknych budynków z okresu renesansu i średniowiecza. Centrum starego miasta wyznacza Piazza Vecchia, na którym możesz zobaczyć jedną z najstarszych kamienic we Włoszech. Tutaj mieszczą się również Palazzo Della Ragione z XII wieku oraz Palazzo Della Biblioteca. Inne ważne zabytki to bazylika Santa Maria Maggiore z 1137 roku, w której znajduje się grób Gaetano Donizettiego oraz kaplica Colleoni. Z dolnego miasta do zabytkowego miasta górnego można dostać się zabytkową kolejką Funicolare. Można również odwiedzić wioskę San Vigilo położoną w górach. Znajdziesz w niej przepiękne widoki oraz ruiny zamku. Z Bergamo blisko jest także do alpejskich ośrodków narciarskich oraz jeziora Iseo. 

Obsługujący także Mediolan Port Lotniczy Bergamo Orio al Serio położony jest w odległości 6 km (3,7 mili) od centrum miasta. 

Bergamo i lotnisko w Bergamo to jedne z najpopularniejszych miejsc w całych Włoszech pod względem wypożyczeń samochodów. Znajdziesz tu szeroki wybór ofert dopasowanych do większości celów podróży i budżetów. Skorzystaj z wyszukiwarki umieszczonej powyżej i przekonaj się, że wypożyczalnie samochodów w Bergamo oferują szeroką gamę pojazdów i niskie ceny. 

Lotnisko

Międzynarodowy Port Lotniczy Bergamo – Orio al Serio (BGY) jest położony w odległości 6 km (3,7 mili) na południowy wschód od centrum miasta. Lotnisko obsługuje przede wszystkim tanie linie lotnicze. Przy wejściu do hali przylotów znajdziesz stanowiska wielu wypożyczalni samochodów, w tym m.in. Avis, Auto Europa, Budget, Europcar, Locauto, Maggiore i Sixt. 

Wskazówki dla kierowców

Korzystając z samochodu wypożyczonego w Bergamo możesz odbyć wycieczki do innych ważnych miast. Mediolan, który jest stolicą mody, znajduje się w odległości 58 km (36 mil) od centrum Bergamo. Inne miasta, które warto zwiedzić to Werona (117 km, 72,7 mili), Turyn (185 km, 114,9 mili) i Genua (203 km, 126,1 mili). 

Drogi w północnej części Włoch są w dobrym stanie, a większość dużych miast połączona jest siecią autostrad. 

Z Bergamo możesz również udać się nad jezioro Garda, które jest największym jeziorem we Włoszech. W miesiącach letnich Garda oferuje znakomite warunki do pływania. W okolicy znajdują się również malownicze wioski. Jezioro Garda znajduje się w odległości 85 km (52,8 mili) na wschód od Bergamo. 

Jeśli chcesz odwiedzić pobliskie Alpy, możesz udać się do Foppolo. Jest to centrum sportów zimowych, zlokalizowane w odległości 57 km (35,4 mili) na północ od Bergamo. Zimą Foppolo oferuje wspaniałe stoki i trasy narciarskie, a przepiękna okolica z niewielkimi jeziorkami i górskimi strumykami zachęca do spacerów w okresie letnim.