Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Savona

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Savona – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Savona – Podręcznik

Wynajem Samochodów Savona
Wynajem Aut Savona

Savona jest stolicą prowincji Savona i jest częścią regionu Liguria, położony w północnej części Włoch graniczących z Francją na zachodzie.Miasto znajduje się na włoskiej Riwierze graniczących z Morzem Liguryjskim, który jest częścią Morza Śródziemnego. Granicy francuskiej szuka nieco ponad 100 km poza miastem, a do stolicy regionu, Genua chodzi. 50 km na wschód. Istnieje około 60 000 mieszkańców Savona (2009).

Wiele lotów do Savona względu na swoje położenie nad morzem i pięknymi plażami. Ponadto w mieście znajduje się wiele historii i kultury, jak Savona istniały już Rzymianie. Między innymi, można odwiedzić kilka starożytnych wież, z których deklaracja niepodległości została podpisana w wieży w 1191 Campanassa Cappella Sistina jest kaplicy z 1400, i należy również wizytę w to, co jest znany jako dom Krzysztofa Kolumba i gdzie szacuje się, że spędził wiele lat dzieciństwa.

Lotniska Genoa Cristoforo Colombo jest ok. 40 km od Savona.