Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Pistoia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Pistoia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Pistoia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Pistoia
Wynajem Aut Pistoia

Pistoia należy do regionu Toskanii i jest stolicą prowincji Pistoia. Toskania to północne wybrzeże kraju, na wybrzeżu Morza Śródziemnego, podczas gdy Pistoia w centrum miasta, na północy regionu. Miasto położone jest u podnóża Apeninów, i to o. 60 km od wybrzeża. Florencja jest znaleźć około 40 km na południowy wschód od Pistoia, i włoskiej Riwiery na północy jest około 150 km.W 2008 r. ludność mierzy ok. godz. 90 000 euro.

„Pistolet” ma nazwę od tego miasta, gdzie broni rzekomo po raz pierwszy wyprodukowane w 1515 roku. W starych murach miasta znajdą Państwo zabytkowe miasto z jego średniowiecznych budynków, w tym Katedry San Zeno, który został wzniesiony w 1100S na ruinach spalonych niedawno, kiedy kościół od 400’s. W katedrze znajduje się w centrum starego miasta, Piazza del Duomo i jest ozdobiona obrazy i rzeźby artystów z regionu. W zoo Pistoia Zoo jest domem dla około 600 zwierząt.

Florence Peretola własności lotniska i jest ok. 30 km od Pistoi.