Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Florencja Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Florencja Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Florencja Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Florencja Lotnisko
Wynajem Aut Florencja Lotnisko – Foto: © Sailko

Florencja Lotnisko jest również nazywany Peretola (FLR) i znajduje się 4 km od Florencji w Włochy. Jest to jeden z głównych portów lotniczych w Toskanii. Są to autobusy między Florencją i lotniska. Dla tych, którzy chcą wynająć samochód oferuje wynajem samochodów firm jak Auto Europe, Avis, Budget, Europcar, Hertz, Thrilty, Maggiori, National i Sixt swoje usługi na lotnisku.

Około 1,5 miliona pasażerów korzysta z lotniska we Florencji w roku. 12 różnych linii lotniczych, w tym Lufthansa, Air France i Alitalia, obsługuje port lotniczy.Od 2006 roku został przez program modernizacji.

Florencja lotnisko znajduje się duży wybór sklepów, kawiarni i barów, restauracji proste i ATM i pierwszej pomocy. Wszyscy pasażerowie mają dostęp do Masaccio Lounge, który ma dostęp do Internetu oraz możliwość wypożyczenia sale konferencyjne. Nie ma hoteli na lotnisko, ale nowy Novotel Florencja Nord Aeroporto jest zaledwie 2 km od.