Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Rimini

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rimini – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rimini – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rimini

Wynajem Aut Rimini

Rimini to miasto 50 km na południowy zachód Rawenny w północnej Italii .Rimini nad Adriatykiem znajduje się w prowincji Emilia-Romagna, Włochy wybrzeżu wschodnim. Ok. 130.000 mieszkańców żyje w Rimini. Stąd pociągi do San Marino. Latem jest statkiem do Wenecji i Chorwacja .

Rimini słynie z plaż kilka kilometrów długości. Jest to jeden z najpopularniejszych ośrodków we Włoszech nad morzem. La Marina w południowej części miasta jest 16 kilometrów od plaży. Na plaży również rozpoczął historii Rimini. Przez ponad 800.000 lat temu pierwsi mieszkańcy osiedlili się tutaj. 400 f. Kr. Galowie zajmuje obszar przed Rzymianie osiedlili się tu w 286 pne Kr. Rimini to strategiczne znaczenie jako skrzyżowania dróg rzymskich do Rzymu, Piacenza i Akwilei. Rimini ma więcej ruiny z czasów rzymskich: Łuk Triumfalny Augusta i Tyberiusza, 73 metrów długości marmorbro, który wyznacza początek Via Emelia.   Rimini posiada wiele zabytków z czasów średniowiecza i renesansu.

Międzynarodowy Port Lotniczy w Rimini Miramare, siedem kilometrów od Rimini.

polski