Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Rumunia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rumunia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rumunia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rumunia
Wynajem Aut Rumunia

Rumunia znajduje się na południowy wschód od Europy Środkowej i 22.500.000 mieszkańców (2009). Rumunia wybrzeża nad Morzem Czarnym na wschodzie, graniczących z krajami, BułgariaSerbiaWęgryUkraina i Mołdawia.

Krajobraz w Rumunii składa się głównie z góry, wzgórza i równiny. Pasmo górskie Alpy Transylwanii (lub w Karpatach Południowych) znajdują się w środkowej części Rumunii. Tutaj znajdziesz najwyższym szczytem kraju – Moldoveanu – co jest 2544 m. Północy kraju składa się z nizinny krajobraz bagien i mielizny. Części do rzeki Dunaj przepływa przez Rumunii, jest główną rzeką w kraju.

Rumunia ma umiarkowany klimat kontynentalny z dużymi roczne wahania temperatury. W kraju jest najczęściej cool, mokre zimy i gorące lata. Wybrzeże Morza Czarnego ma najsuchszych i najcieplejszych klimatu.

Stolica Bukareszt znajduje się w północno-wschodniej Rumunii, w tym kraju jest centrum gospodarczego i przemysłowego.Rumunia 2.300.000 mieszkańców (2009).Miasto posiada również bogatą kulturę i pięknej architektury. Ogromny Pałac Parlamentu jest w pobliżu głównych atrakcji turystycznych.

Inne ważne miasta w Rumunii Konstanca (największy w kraju miasto portowe), Brasov, Cluj-Napoca, SibiuTimisoara i Iasi.

Główne lotnisko w Rumunii jest Aeroportul Henri Coanda International, położone 16 km na północ od stolicy.Lotnisko jest również nazywany „Bukareszt Otopeni.

Wynajem samochodów jest bez wątpienia jedną z porażek i najbardziej atrakcyjnych sposobów na eksplorację w Rumunii. Dla szybkiego wyszukiwania w naszej wyszukiwarki widać, że oferujemy wynajem samochodów dla każdego budżetu i celu.

Bacau znajduje się w północno-wschodniej części Rumunii, w regionie Mołdawii, że granice kraju Mołdawii.Miasto jest położone u podnóża Karpat i ok. 240 km od Bukaresztu kapitału. Bistrita rzeki płynącej przez miasto i łączy się z większej rzeki ok. Siret. 8 km na południe Bacau. Mieszkańców miasta szacowano na prawie 180 000 w 2009 r., Bacău Pierwsza wzmianka w źródłach w 1408

Jest wiele do zrobienia i zobaczenia w Bacau, obiekty historyczne i muzea oprócz kilku uroczystości. Precista Kościół jest piękny budynek wzniesiony w 1400, a Roman katedry katolickiej w mieście jest około. 70 m wysokości i jest największym w regionie. Muzeum Etnograficzne i Muzeum Historii poświęcona jest historii i gdzie można zobaczyć między innymi starożytnych artefaktów.Około Bożego Narodzenia jest Festiwal Tradycji Zimowych Mołdawii orzekł o tradycji zimowych.

Bacău „George Enescu” International Airport jest ok. 5 km od miasta.