Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bukuresti Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bukuresti Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bukuresti Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bucharest Lotnisko
Wynajem Aut Bukuresti Lotnisko

Henri Coanda International Airport (OTP) pochodzi od rumuńskiego pilotażowy i jest położone 16 km na północny zachód Bukaresti. Transfer na lotnisko kursuje pomiędzy lotniskiem, a co 15 Bukaresti minut i nie planuje mieć bezpośrednie połączenie z dworcem znajduje się 900 metrów od lotniska i napęd bezpośrednio do Bukaresztu. Jest 6 różnych Wypożyczalnia samochodów na lotnisku, istnieją Avis, Bawaria, Budget, Direct, dolara i D & W.

4483661 osób odwiedziło w 2009 Bukaresti Airport, które jest największym lotniskiem w Rumunii. Jest to ważny port lotniczy w Europie Wschodniej i główną bazą dla krajowych linii lotniczych obsługujących kapet Tarom ponad 30 różnych miejsc w Europie i na Bliskim Wschodzie.Na lotnisku krajowym i międzynarodowym terminalu, który jest podłączony przez autobus. Większość lotów linia lotnicza z Baneasa Airport, który znajduje się 10 km na południe od Bukaresztu.

Bukaresti Airport ma kilka restauracji, kawiarni i barów, sklepów wolnocłowych i sklepy z pamiątkami i rumuńskiego wina. Inne udogodnienia obejmują fryzjer, apteka, bank, poczta, kawiarenka internetowa, salon VIP i biznesu. Jest w hotelu gen na lotnisku, gdzie znajduje się Angelo Airport Hotel.