Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Konstanca

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Konstanca – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Konstanca – Podręcznik

Wynajem Samochodów Konstanca
Wynajem Aut Konstanca

granic Konstanca Morza Czarnego na południowo-wschodnim wybrzeżu Rumunii i należy do regionu Dobrudży.Constanta w tym kraju jest głównym miastem portowym z największych portów nad Morzem Czarnym i czwartym co do wielkości w Europie. To Rumunii trzecim największym miastem i liczyło ponad 300 000 w 2009 roku.Constanta został zbudowany już około roku 600 pne Kr. pod nazwą Tomis, co stawia miasto w Rumunii najstarszych.

Konstanca to piękne miasto, które oferuje wszystko z kasyn do nowoczesnych zabytków. Kasyno znajduje się w pięknej okolicy i pożądane i zbudowany w okresie międzywojennym 20. wieku. Parcul Arheologic jest park archeologiczny z ruinami z 3 i 4 wne Kr, a dla osób poszukujących słońca, obszar svartehavsrivieraens centrum.Akwarium miasta został zbudowany w 1958 roku i szczyci się ponad 60 gatunków ryb z, między innymi, nad Morzem Czarnym. W parku rozrywki delfinów Delfinariul besøkende przez dwóch przeszkolonych delfinów.

Mihail Kogălniceanu International Airport znajduje się ok. 26 km na północ od Konstancy.