Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Oradea

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Oradea – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Oradea – Podręcznik

Wynajem Samochodów Oradea
Wynajem Aut Oradea

Oradea jest miastem położonym w północno-zachodniej części Rumunii i t ilhører prowincji Bihor.To jest tylko 13 km do granicy z Węgrami, a miasto leży po obu stronach rzeki Crişul Repede.W 2009 roku populacja szacowana jest na ponad 200 000 Miasto zostało zbudowane wokół zamku od 900 i było siedzibą biskupa rzymskokatolickiego w 1083

Oradea jest piękne i bogate miasto z wieloma zabytkami. Muzeum Crisan Region zajmuje jedną z najbardziej niesamowitych budynków o nazwie Palatul s w biskupimoznacza „Bishop’s Palace” i został zbudowany w 1700 roku.Istnieje również kilka pięknych, zabytkowych budynków, w tym Biserica cu Luna, czy Kościół Moon w języku angielskim. Jednym z najsłynniejszych budynków jest fort w kształcie gwiazdy Cetatea Oradea z 1500, która ma wiele podziemnych korytarzy. Miasto znane jest także kilka ośrodków znajduje się w gorących źródłach.

Około 5 km od miasta Oradea International Airport.