Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bułgaria

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bułgaria – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bułgaria – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bułgaria
Wynajem Aut Bułgaria

Republika Bułgaria leży w południowo-wschodniej Europie, i 7.700.000 mieszkańców (2008). Jest otoczony przez Rumunię, Morze Czarne, Grecji, Turcji, Serbii i Macedonii.

Bułgaria górskiego krajobrazu w południowo-zachodniej – z gór Riła, Pirin i Rodopy, jak również. Najwyższym punktem jest Musala, który jest 2925 m. Wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego, w południowo-wschodniej, krajobraz jest zdominowany przez równiny.

Bułgaria posiada umiarkowany klimat kontynentalny, na północy i klimatu śródziemnomorskiego na południu.

Stolica kraju i największym miastem jest Sofia (1,2 mln mieszkańców), położone w zachodniej części Bułgaria – u podnóża góry Witosza.Sofia w tym kraju jest administracyjnym, kulturalnym i ośrodkiem przemysłowym i jednym z najstarszych stolic w Europie – historia sięga 700 roku przedKr.

Inne duże miasta to Płowdiw w Bułgaria, w WarnieBurgas, Ruse i Starej Zagorze.

W kraju 12 milionów użytkowników rocznie, a najbardziej popularnych celów turystycznych znajduje się na wschodnim wybrzeżu – gdzie znajdą Państwo piękne piaszczyste plaże, kompleksy hotelowe i nocnych klubów. Nadmorskiej miejscowości Nessebar ma duży napływ turystów w okresie letnim, i starego miasta jest również wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Inne znane kurorty w Bułgaria, Obzor, Słoneczny Brzeg, Sinemoretz i Złote Piaski.

Największy w kraju lotniska to Sofia International Airport – znajduje się nieco na wschód od stolicy, międzynarodowego lotniska w Burgas i międzynarodowego lotniska w Warnie.

Taniwynajemaut.pl pozwala na wynajem samochodu książki w większości miejsc wypoczynku w Bułgaria. Spróbuj wyszukiwarki i jest zdziwiony, niskie ceny wypożyczalni samochodów.