Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Duni

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Duni – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Duni – Podręcznik

Wynajem Samochodów Duni

Wynajem Aut Duni

Duni jest rajem, który został dodany do wschodniego wybrzeża Bułgaria, a obszar 4,5 km granic plaży Morza Czarnego. Teren położony jest w południowej Bułgaria , w prowincji Burgas jest malowniczo położony w zatoce. 6 km na północ od miasta Sozopol Duni i stąd jest to ponad 30 km do wielkiego miasta Burgas.Wakacyjny raj, jest sztuczny i został zbudowany w 1987 roku w pięknej okolicy.

Duni przyciąga głównie zagranicznych turystów i osób mieszkających w kolorze białym, wille uroczy. Turyści mogą skorzystać z plaży i atrakcji przyrodniczych, takich jak rzeki i na wyspach. Kiedy to było zaplanowane i zbudowane w 80 wieku, obszar za promenadą utworzone w starych bułgarskich i malownicze miasteczka z wąskimi uliczkami i kwitnącej zieleni. Duni oferuje basenie i na plaży takie jak siatkówka, tenis, narty wodne oraz windsurfing.

Międzynarodowego lotniska w Burgas znajduje się około 40 km na północ od Duni oferuje przejście na to Sozopol. Stamtąd turyści mogą podróżować przez ostatnie kilka kilometrów do Duni.

polski