Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Bourgas

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bourgas – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bourgas – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bourgas

Wynajem Aut Bourgas

Burgas jest drugim największym miastem na bułgarskim wybrzeżu i znajduje się na molo w Morzu Czarnym. Miasto jest stolicą prowincji Burgas i czwartym największym miastem w kraju. Ludności w 2007 r. wyceniono na niecałe 200   000 euro.Port Burgas jest największym i najważniejszym w Bułgaria i 30 km od hotelu znajduje się miejscowości turystycznej Słonecznego Brzegu .

Tuż za miastem znajduje się kilka jezior, które są znane i okolic kopalni soli i wielkich sanktuariów ptaków. W centrum znajduje się wiele atrakcji, w tym muzeów, takich jak Muzeum Historyczne i Muzeum Przyrody i Nauki. Jednym z najsłynniejszych budynków jest piękna Katedra Św Cyryla i kościół Metodij od 1800 roku. Sea Garden jest piękny park z wielu działań. Między innymi, kasyno tutaj, a małe zoo, a Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny Festiwal odbywa się w parku.

Bułgaria posiada własne lotnisko, które oferuje zarówno lotów krajowych i międzynarodowych. Oficjalna nazwa to lotniska w Burgas i znajduje się 12 km poza miasto.

polski