Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sunny Beach

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sunny Beach – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sunny Beach – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sunny Beach
Wynajem Aut Sunny Beach

Wynajem Aut Sunny Beach

Sunny Beach znajduje się na pięknym wschodnim wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgaria i jest doskonałym miejscem dla osób poszukujących słońca.Latem, budząc miasta ze względu na wielu turystów, ale reszta roku to spokojne miasteczko. Nie ma wielu ludzi, którzy mieszkają tutaj mocno, a miasto żyje głównie z turystyki.Sunny Beach znajduje się około 40 minut jazdy na północ od miasta Burgas i 90 minut na południe od nadmorskiego miasta Warna.

Miasto przygotowane ponad 800 hoteli, z których większość znajduje się w pobliżu plaży. Głównie odwiedzających podróży tutaj, aby rozkoszować się słońcem, ale jest o wiele więcej niż plaże, które bawi gości. Sporty wodne są popularne, oprócz dwóch nowych park wodny. Dla osób ubiegających się o więcej kultury istnieje szansa na wyjazd do pobliskiego Nesebyr to jedno z najstarszych miast w Europie.

Jest to łatwiejsze dla osób podróżujących na lot do lotniska w Burgas, położone około 30 km na południe od Słonecznego Brzegu.