Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sofia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sofia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sofia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sofia
Wynajem Aut Sofia

Sofia jest stolicą i największym miastem w Bułgaria z ludnością ponad 1 400 000 (2009) w granicach miasta.Pozwala to na 15 Sofia największe miasto w UE. Sofia znajduje się w zachodniej Bułgaria, łączącym północ i południe, niedaleko granicy z Serbią. Miasto ma długą historię i jest jednym z najstarszych stolic w Europie.

Sofia jest jednym z niewielu dużych miast w Bułgaria i oferuje zarówno historii i współczesności ulic handlowych. Sofia nadano nazwę miasta w 1376 roku i oznacza „mądrość”. Nazwa pochodzi od miasta Sofia Kościoła od 500, a dziś mieści się Muzeum Narodowe w kościele. Bojana Kościoła od 1200s to kolejny ważny budynek stoi i działa jako listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zoo Sofia Zoo jest najstarszym i największym w Bułgaria, założona w 1888 roku.

Lotnisko w Sofii został zbudowany w 1930 roku i znajduje się około 10 km od centrum miasta.Jest to największe lotnisko w kraju i ma zarówno lotów krajowych i międzynarodowych.