Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sofia Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sofia Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sofia Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sofia Lotnisko
Wynajem Aut Sofia Lotnisko

Wynajem Aut Sofia Lotnisko

Lotnisko Sofia (SOF) położony jest 10 km na wschód od centrum Sofii. Są to autobusy między lotniskiem i Sofii. Firm wynajmu samochodów znajduje się na lotnisku są Alamo, Budget, Europcar, Hertz, Avis, National, Sixt, Choice Rent a Car i Thrifty

3130000 osób odwiedziło Lotnisko w Sofii w 2009 roku i jest największym lotniskiem w Bułgaria. Lotnisko znajduje się główny punkt Bułgaria Air, Wizz Air i Air BH. W 2006 roku został odnowiony i lotnisko nowy terminal 2 została zakończona obok starego. Terminal 1 jest obecnie wykorzystywane wyłącznie do Tanie linie lotnicze oraz loty czarterowe.

Lotnisko ma duży wybór barów z przekąskami i kawiarni i restauracji o nazwie Da Vinci. Nie ma sklepu z zabawkami i jeden dla pamiątki z Bułgaria, w Terminalu 2 znajduje się duży sklep wolnocłowy. Inne udogodnienia obejmują bankowego, internet bezprzewodowy, pierwszej pomocy, oraz centrum biznesowe. Istnieje również taras, gdzie można podziwiać widoki. Nie ma hoteli na lotnisko.