Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Serbia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Serbia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Serbia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Serbia
Wynajem Aut Serbia

Serbia (10,1 mln mieszkańców w 2009 roku) położony jest na Bałkanach, w południowo-wschodniej Europie i wspólnych granicach z RumuniiBułgariaCzarnogóry, Kosowa, MacedoniiChorwacji i Bośni-Hercegowinie. Do 1992 roku wyniósł Serbii, w centralnej części Republiki Jugosławii, i tak w latach 1992-2006 w związku z Czarnogórą.

Przyroda w Serbii, na przemian. W północnej części kraju, składa się z płaskiego krajobrazu, w którym Dunaju (Dunav) i kilka mniejszych rzek przyczynia się do urodzajne gleby. W południowej części znajduje się w górach, które dominują, i jest to także najwyższy szczyt kraju – Midzor (2169 m). Klimat Serbii jest głównie kontynentalnym.

Stolica Belgrad, gdzie znajduje się dwóch rzek Dunaju i Sawy spotkać – a także, o populacji 1,3 mln euro, co do wielkości miasto kraju.Uważa się, bardzo piękna, a także jest jednym z najstarszych miast w Europie. Belgrad jest często nazywana „bramą do Bałkanów”. Inne główne miasta w Serbii, Novi Sad i Nis.

Największe lotnisko w Serbii – Belgradzie Aerodrom Niklas Tesla – położony 12 kilometrów od stolicy.

Szukaj i znajdź tanie wynajem samochodów w Serbii za pomocą wyszukiwarki powyżej. Taniwynajemaut.pl ofercie wynajem samochodów w różnych klasach dla każdego budżetu.

Popularne – wynajem samochodów