Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bosnia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bosnia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bosnia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bosnia
Wynajem Aut Bosnia

Bośnia i Hercegowina znajduje się w Europie Południowo-Wschodniej i 4.600.000 mieszkańców (2009). Sąsiaduje od zachodu Chorwacji i Serbii i Czarnogóry na wschodzie.Na południowym wybrzeżu, kraj ten mały na wybrzeżu   Adriatyku.Krajobraz w Bośni i Hercegowinie są zdominowane przez góry i doliny i jest centralnie usytuowany w Góry Dynarskie. Najwyższym szczytem jest Maglic, który jest 2386 m. O połowę kraju pokrywają lasy, ale nie są żyzne tereny rolnicze w północnych powiatach.

Bośnia i Hercegowina posiada około klimat kontynentalny w północno – z chłodną zimą i gorącym latem, a klimat śródziemnomorski na południu.

Ziemia była wcześniej częścią Jugosławii, ale po wojnie domowej w latach 1992 – 1995 Republika Jugosławii została rozwiązana. Regionów Bośni i Hercegowiny, którzy nigdy nie mieli jasno określoną granicę między nimi, stała się niepodległym państwem.

W kraju są trzy języki urzędowe: bośniacki, serbski i chorwacki. Bośnia jest w północnej części kraju, podczas gdy Hercegowina południowym regionie Morza Śródziemnego.

Stolica Sarajewo około 420 tysięcy mieszkańców – i gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1984 roku. Miasto leży w dolinie otoczonej górami. Sarajewo jest popularny ośrodek narciarski z wielką nartach w górach Jahorina, Bjelasnica i Igman (co jest nieco na wschód od miasta). Sarajewo historycznych i kulturalnych atrakcji turystycznych.

Inne główne miasta w Bośni i Hercegowinie w Banja Luka, Bijeljina, Srebrenicy, Tuzla, Zenica i Mostar.  W kraju odnotowano silny wzrost turystyki w ostatnich latach w kraju i jedyne miasto – Neum – jest popularnym nadmorskim i ośrodek wypoczynkowy.

Port lotniczy Sarajewo jest jednym z największych i najważniejszych portów lotniczych i jest położony 12 km na południowy zachód od stolicy.

Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej aby zobaczyć ceny wypożyczalni samochodów w Bośni. Niektóre z firm, porównać w Bośni to Sixt, National, Budget i Avis.

Popularne – wynajem samochodów