Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Chorwacja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Chorwacja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Chorwacja – Podręcznik

Wynajem Samochodów Chorwacja
Wynajem Aut Chorwacja

Chorwacja (ok. 4,5 milionów mieszkańców w 2009 r.) znajduje się na północny zachód od Bałkanów. Wąski pas lądu tworząc pasie wybrzeża Adriatyku, gdzie znajduje się kilka dużych wysp i bogaty archipelagu. Chorwacja, która do 1991 r. była częścią Republiki Jugosławii, granic lub Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Serbia, WęgrySłowenia.

Klimat w Chorwacji jest zróżnicowany – w typowy klimat śródziemnomorski na wybrzeżu, a jest to bardzo deszczowa obszarów w górach w głębi lądu. Kraju najważniejszych atrakcji turystycznych są nadmorskich kurortów na wybrzeżu Adriatyku.   W przeciwnym razie kraj ma wiele pięknych krajobrazów. Oprócz przepięknego wybrzeża, Chorwacja ma zielone i urodzajne w głąb lądu, a tereny na północ i północny zachód jest zdominowany przez Góry Dynarskie.

Stolicy Chorwacji, Zagrzebiu – który ma wiele kulturalnych i historycznych miejsc, aby pokazać – ma ok.. 780.000 mieszkańców. Jest położony w środkowej części kraju.Inne główne miasta znaleźć przede wszystkim wzdłuż wybrzeża, gdzie RijekaSplit i Dubrownik są najbardziej znane.

Największy port lotniczy – Pleso International Airport – w stolicy Zagrzebiu. W przeciwnym razie, istnieje również głównych lotnisk w międzynarodowym ruchu w tym wDubrovnik i Split.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w całej Chorwacji, w tym turystyczne miasta Dubrownik, Split i Rijeka. Wypróbuj nasz przyjazny dla użytkownika wyszukiwarki i wynajem samochodów książkę w 3 prostych krokach.