Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sibenik

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sibenik – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sibenik – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sibenik
Wynajem Aut Sibenik

Sibenik położony jest 75 mil na północ od Splitu w Dalmacji, w południowej Chorwacji. Miasto położone jest po upływie Krkas River Adriatyku, 37000 mieszkać w mieście, podczas gdy gmina posiada łącznie 52.000 mieszkańców (2001). Stąd istnieją połączenia łodzi Kaprije i Žirje.

Šibenik stał się miastem w 1298 Miasto dostało się pod panowania Wenecji w 1400.Miasta St James Katedra znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. To było rozpoczynane w 1500. St Nikolaus-twierdzy w tym samym wieku znajduje się na cyplu poza Sibenik, i   jest dobrze zachowany.Został utworzony w celu ochrony przed okręty tureckie, a został zaprojektowany przez architekta Hyeronimus di San Michaela. Podczas wojny domowej 1991/95 nie było ciężkich walk między siłami serbskimi i Jugosłowiańskiej chorwackiej, w krótkich okresach Sibenik. Gdy spadła kopuła katedry i kilku innych budynków zostało poważnie uszkodzonych. Kilka kilometrów na północ od miasta znajduje się piękny Park Narodowy Krka i Jezior Plitwickich. Oto wodospady i archeologicznych ruin.

Split Airport jest 40 km na południe od Sibenika.