Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Velika Gorica

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Velika Gorica – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Velika Gorica – Podręcznik

Wynajem Samochodów Velika Gorica
Wynajem Aut Velika Gorica

Velika Gorica znajduje się 15 km na południe od stolicy Zagrzebiu, w północnej Chorwacji. Utrzymanie Gorica jest siódmym co do wielkości miasto Chorwacji z 35000 mieszkańców w centrum miasta. Łącznie 64.000 mieszkańców gminy.

Założona w 1278, i stał się w 1990 r. część kapitału Zagrzebiu. Tutaj znajdują się pozostałości rzymskiego miasta Andautonia Šćitarjevo, na północ od centrum miasta.Nazwa Gorica rozumieniu punktów do lasu lub w winnicy.Region wokół Utrzymanie Gorica jest idealna na wycieczki, tylko z lasów.Do rzeki Kupa jest dobre możliwości camping, a obszar ten jest wielki na długie spacery i przejażdżki rowerowe.   Poza centrum znajduje się prehistoryczne cmentarzysko, i jest kilka stanowisk archeologicznych tutaj., Goście mogą wybrać się na wycieczkę do kaplicy w Lijevi Stefanki, który jest perłą budownictwa drewnianego.       barokowy kościół św Władysława, od 1874 jest również warto odwiedzić.

Lotnisko Zagrzeb jest ok. trzy kilometry od centrum Utrzymanie Gorica.