Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Zagrzeb Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Zagrzeb Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Zagrzeb Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Zagrzeb Lotnisko
Wynajem Aut Zagrzeb Lotnisko

Lotnisko Zagrzeb (ZAG), znany również jako Pleso Airport, położony zaledwie 15 km od Zagrzebia. Autobusowy znajduje się pomiędzy lotniskiem a, Zagrzeb, który zajmuje około 25 minut. 13 różnych Wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem samochodów, w tym kilku mniej znanych jako Sub różowy, Luna nova i VECTOR.Więcej znanych międzynarodowych firm, Hertz i Avis również są reprezentowane.

Lotnisko Zagrzeb jest największym lotniskiem w Chorwacji, aw 2009 roku do serwisu 2.062.242 pasażerów.Planuje się, że rozwój portu lotniczego rozpocznie się w 2010 roku. Lotnisko Zagrzeb obsługuje około 12 linii lotniczych i jest głównym ośrodkiem Croatia Airlines. Można podróżować do większości europejskich dużych miast w Zagrzebiu.

Ar h lotniska kawiarnia i restauracją „o nazwie” Faust VRANČIĆ.Posiada również cła, bank, poczta, salon VIP i biznesu. Nie ma hotelu na lotnisko.