Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Varazdin

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Varazdin – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Varazdin – Podręcznik

Wynajem Samochodów Varazdin
Wynajem Aut Varazdin

Varazdin znajduje się 80 km na północ od Zagrzebia nad rzeką Drawą. 49.000 mieszkańców żyje w mieście, znajduje się w północnej Chorwacji.

Miasto stało się miastem w 1209 i był centrum gospodarczym i wojskowym w północnej Chorwacji ze względu na trudną sytuację na rozszerzenie Imperium Osmańskiego. Miasto wyrosło wokół twierdzy i był otoczony murem pierścienia. Varazdin był stolicą Chorwacji zgodnie z dynastii Habsburgów w 1756 roku. Varazdin jest bogate w historię i budowli barokowych. Fortyfikacji z 1300 roku są teraz muzeum. Podczas cywilnej Jugosłowiańskiej wojny w 1991 roku, Varazdin jednym z pierwszych miast, które zostały przekazane do chorwackich sił niezależności, bez walki.   Stare Miasto, która jest głównie w stylu barokowym, jest dobrze zachowany. Oto kilka kościołów, klasztorów i pałaców. Goście mogą odwiedzić twierdzę, że taki zakres Stari ma owada zbiór ponad dziesięć tysięcy gatunków lub Sermage Palace od 1750 roku.   Oto stary i nowy art.

Lotnisko Zagrzeb jest ok. 67 km od Varazdin.