Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Makarska

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Makarska – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Makarska – Podręcznik

Wynajem Samochodów Makarska
Wynajem Aut Makarska

Makarska, Split południe kurort nad Adriatykiem, w szczególności, Riwierze Makarskiej w Dalmacji. Majestatyczne góry Biokovo, która jest 1700 metrów znajduje się za miastem. Stamtąd promem do Sumartin na wyspie Brac.

Makarska to nadmorski kurort i port rybacki z błękitną wodą i kilka kilometrów plaż długo. Malowniczym wybrzeżu oraz wiele atrakcji takich jak parasailing, wędkowanie, nurkowanie i windsurfing. Tutaj można nurkować z urwiska do morza, akwamaryn. Na brzegu, goście mogą usiąść w jednej z wielu kawiarni i podziwiać włoską pizzę lub życia nocnego. Park Narodowy Biokovo znajduje się kilka doskonałych szlaków z pięknymi widokami. Na rzece Cetina, goście mogą uprawiać rafting i kajakarstwo. W Makarskiej jest jaskinia, że Tito w Jugosławii partyzanci ukrywali przed hitlerowcami w czasie II wojny światowej.

Lotnisko Split znajduje się 64 km od Makarskiej.