Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Dubrovnik

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Dubrovnik – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Dubrovnik – Podręcznik

Wynajem Samochodów Dubrovnik

Wynajem Aut Dubrovnik

Dubrovnik znajduje się w Adriatyku w Chorwacji daleko na południe Chorwacji .Miasto położone jest w regionie Dalmacji, i ma 50.000 mieszkańców. Dubrownik jest ważnym miastem portowym i przeznaczenia wycieczkowych. Tutaj jest połączenie promowe do takich Rijeka, Split, Bari , Włochy.

Perła Adriatyku jest jednym z głównych miejsc turystycznych w Chorwacji i popularnym kurortem nadmorskim. Stare Miasto jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Naturalnego. Jest otoczony przez prawie dwa kilometry murów miejskich z piętnastoma basztami i bastionami. Największa wieża, Minceta, jest symbolem miasta. Z zabytków miasta jest głównym pałacu Knezev Dvor z 1464, arcydzieło architektury Dalmacji, i dwa klasztory, z 1300 roku. Poza oryginalnych murów twierdzy jest zamek Lovrijenac. .Nowoczesny hotel położony jest na półwyspie Lapad.   Tutaj odwiedzający mogą pływać i cieszyć się słońcem. Dubrovnik gospodarze festiwalu filmowego pod koniec sierpnia.

lotniska Dubrownik położony jest 20 km na południe od miasta.

Wynajem samochodów w Dubrowniku jest tanie. Zarezerwuj wynajem samochodu przez silnik w ciągu 3 prostych krokach. Wybierz datę i miejsce odbioru i naciśnij „Szukaj”. Wybierz jedną z dobrej oferty, podać swoje dane karty kredytowej i uzyskać natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji.

polski