Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Mostar

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mostar – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mostar – Podręcznik

Wynajem Samochodów Mostar
Wynajem Aut Mostar

Mostar jest miastem, w Bośni i Hercegowinie, która graniczy z CzarnogórySerbii i Chorwacji. Miasto położone jest w południowo-zachodniej części kraju, niedaleko granicy z Chorwacją i wybrzeża Adriatyku. Mostar jest piątym co do wielkości miasto w kraju i największym w południowej części Hercegowiny. Ludności w mieście zostały zmierzone na prawie 130 000 (2007), i rzeki Neretwy przepływa przez Mostar.

Najbardziej znaną atrakcją jest most w Mostarze, Stari Most, co oznacza, stary most, od 1500. Strażnicy, którzy żyli w wież wartowniczych na każdej stronie mostu był nazywany Mostari.Most, podobnie jak wiele innych części miasta budynki zabytkowej części zostały zniszczone podczas wojny domowej w 1993 roku. W 2004 r. most został odbudowany i zakończono w 2005 roku został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pozostałe zabytki znajdują się w łaźni tureckiej z 1635 Biscevica House. Mostar jest pięknym miastem z bogatą zabytków, centrum sztuki i parków zaprasza.

Miasta lotniska nazywa Mostar lotniska i prawie 8 km poza miasto.