Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kraljevo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kraljevo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kraljevo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kraljevo
Wynajem Aut Kraljevo

Kraljevo (co oznacza „King City”) położony jest w centralnej Serbii, w pobliżu rzeki Ibar – i jest centrum administracyjnym powiatu Raska.Zarówno na północ i na południe od miasta – który ma ok.. 120.000 mieszkańców – jest stosunkowo wysokich górach.

Trochę poza Kraljevo to tylko niektóre z obszarów najczęściej odwiedzanych atrakcji. Obejmuje to 800-letni Serb Monaster Studenica (39 km na południe od miasta).   W pobliżu znajduje się stary klasztor Zica regularnie (co obejmuje również częściowo odrestaurowany bizantyjski kościół) i średniowieczny zamek Maglic. Ponadto, Muzeum Narodowego, w tym ciekawe zbiory archeologiczne i etnologiczne, dobrze odwiedzanych atrakcji w centrum miasta.

W przeciwnym razie istnieje piękna piaszczysta plaża na brzegu rzeki w Kraljevo, gdzie jest kilka uroczych restauracji nad samym morzem.

Kraljevo-Ladevci lotniska – byłego lotniska wojskowego 15 km poza centrum – od lat w remoncie i jest planowane do obsługi lotnictwa cywilnego w 2010 roku.