Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Macedonia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Macedonia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Macedonia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Macedonia
Wynajem Aut Macedonia

Republiki Macedonii znajduje się w Europie Południowo-Wschodniej i ma 2 mln mieszkańców. W kraju nie ma linii brzegowej, ale na granicy Serbii i Kosowa na północ,Bułgaria, na wschód, Grecja na południe i Albanii na zachód.

Językiem urzędowym jest język jest macedoński (i Albanii).

Macedonia jest krajem górzystym lasów, dolin i jezior. Korab jest najwyższą górą, położone 2764 m npm Vardar Rzeka przepływa przez centralny tego kraju obszarów, w kierunku południowym – do Grecji. Macedonia ma zarówno klimat śródziemnomorski i klimat kontynentalny z gorącym, suchym latem i zimą zimno.

Kapitał Skopje znajduje się na północy kraju nad rzeką Vardar, i ma około 507.000 mieszkańców.Skopje w tym kraju jest politycznym, kulturalnym, gospodarczym i ośrodkiem akademickim w kraju. Skopje jawi się jako nowoczesnej metropolii, a także posiada wiele zabytków i atrakcji turystycznych.

Inne główne miasta, Kumanovo, Bitola, Tetovo, Gostivar i Prilep.

W miejscowości Ochryda, położony nad jeziorem Ohrid w południowo-zachodniej części kraju, kraju, w głównej turystycznej – z piaszczystych plaż i przyjemnego klimatu.Założona w 600S, i ma kilka zabytków. Zarówno miasto i jezioro znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO (zarówno dla jego dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego). Macedonia drugim co do wielkości lotnisko jest tutaj – Ohrid Pawła Apostoła Airport.

Kraju główne międzynarodowe lotnisko Skopje portu lotniczego Aleksandra Wielkiego, położony na obrzeżach stolicy.

Wybierz miejsce docelowe w Macedonii w wyszukiwarce i przeszukiwać ceny wypożyczalni samochodów od wielu dostawców. Wszystkie ceny na wynajem samochodów również ubezpieczenia oraz nielimitowany przebieg.

Popularne – wynajem samochodów