Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Albania

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Albania – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Albania – Podręcznik

Wynajem Samochodów Albania
Wynajem Aut Albania

Albania 3.600.000 mieszkańców (2009), położony w południowo-wschodniej Europie – Adriatyk i Morze Jońskie. Państwa graniczącego z Kosowa na północny wschód,Czarnogóry na północnym zachodzie, Macedonii na wschód i Grecja na południe.Duża część Albania jest objęty górach, gdzie najwyższy szczyt – Maja e Korabit – jest 2764 m. W przeciwnym razie, w zachodniej części kraju, 362 km linii brzegowej z wieloma piaszczystymi plażami.

Albania ma klimat śródziemnomorski – w średniej rocznej temperatury o 16 stopni. Północno – Wschodniej Albania zimy zimniej niż w kraju, w ogóle, a najwyższe temperatury w zimie są najdalej na południe.

Ten kraj jest znany z wielu parków narodowych z dziewiczej przyrody, szczególnie na północy Theti popularną atrakcją turystyczną – idealne do uprawiania turystyki pieszej. W przeciwnym razie, Albania ma bogatą tradycję muzyczną folkloru.

Stolicy Albanii znajduje się w kraju, i wezwał Tirana. Miasto ma 726.500 mieszkańców (2008). Oprócz tego, że największe miasto kraju, Tirana, gospodarczym, kulturalnym, naukowym i politycznym centrum.

Inne główne miasta w Albanii Kurcova, Durres, Elbasan, Korçë, Vloro i Shokdra. Durres jest największym portem w kraju –   z połączenia promowego do takichWłochy.

Systemu transportu w Albanii w okresie komunistycznym (1945 – 1990) słabo rozwinięte, ale dziś w największych miastach związanych klasy dróg krajowych. Nowy silnik waży budowane i naprawiane w sposób ciągły.

Albania to jedyny międzynarodowy port lotniczy znajduje się 15 km na północny zachód od stolicy – Tirana International Airport „Nene Teresa” (nazwa pochodzi od Matki Teresy).

Dzięki Taniwynajemaut.pl można zarezerwować samochód w Tirana wynajem lotniska i Tirana.

Popularne – wynajem samochodów