Wynajem Samochodów Grecja

Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Grecja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Grecja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Grecja – Podręcznik

Grecja

Wynajem Aut Grecja

Grecja znajduje się w południowo-wschodniej Europie, i 10.700.000 mieszkańców (2009). Graniczy z Albania , Macedonia , Bułgaria i Turcja , i na wybrzeże Morza Śródziemnego, Morza Jońskiego i Morza Egejskiego.

Grecja składa się zarówno z lądu i wyspy. Kontynencie znajduje się w południowej części Bałkanów i na Półwyspie Peloponeskim i na wyspach greckich (1425 dużych i małych –   gdzie 166 z nich jest zamieszkałych) jest w większości otoczone Morza Egejskiego.Wyspy, Kreta , Rodos , Korfu , Santorini i Zakynthos są popularnych celów turystycznych w sezonie letnim i przyciąga rzesze turystów z plaży na wakacje i słońce, piękne krajobrazy i zabytków.Grecja ma mniej niż 17 milionów osób rocznie.

Krajobraz Grecji składa się głównie z gór, ale także jezior i terenów podmokłych. Najwyższym szczytem jest Mount Olympia – które   Środki 2919 m.W kraju typowy klimat śródziemnomorski, z łagodną i mokre zimy i suche, gorące lata. W północnej Grecji jest bardziej kontynentalny klimat.

Stolica Aten znajduje się w Grecji kontynentalnej, i jest jednym z najstarszych miast na świecie.Samo miasto liczy około 800.000 mieszkańców, podczas gdy w Atenach obszar metropolitalny ma ponad 3,3 milionów mieszkańców. Miasto jest najbardziej znany ze słynnego stóp Akropolu – z zabytkowych budynków. Świątynia Partenon jest główną atrakcją turystyczną tutaj (wymienionych w okresie od 447 do 433 pneKr.).

Inne główne miasta w Grecji, Saloniki , Patras, Heraklion , Larisa, Volos, Janina i Rodos Town.

Wielu z greckich wysp posiada międzynarodowy port lotniczy z wielkim ruchu czarterowym w okresie letnim.

W kraju główne lotnisko znajduje się 27 km na wschód od Aten , zwany Eleftherias Venizelos International Airport .

Rezerwacja wynajmu samochodów w Grecji nigdy nie było prostsze i tańsze. Spróbuj wyszukiwarki na ceny i uzyskać z kilku wypożyczalnie samochodów na raz.

polski